Close
(0) Cart
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  COSMETICS & PERSONAL CARE

  View as Grid List
  Sort by
  Display per page

  Doğal Masaj Yağı - Klasik Masaj Yağı

  44.00 TL
  Minimum stock qty: 1000
  Doğal Masaj Yağı - Klasik Masaj Yağı Aromasız - kokusuz - Ekonomik fiyat Uzun süre masaj yapılmasına olanak sağlayan Hafif özel formülü Sayesinde Ciltte zahmetsizce süzülür. Cildi korumak beslemek ve nemlendirmek için özel olarak seçilmiştir. cildi yumuşatır. uçucu yağlar ve esanslar ile kombinasyon için ideal bir üründür. Hassas ciltler için uygundur 1. kalite hammaddelerden üretilmiştir. Yapışkan ve yağlı bir his bırakmaz. En hassas ciltlerde bile güvenlidir. Tüm cilt tiplerine uygundur. Yumuşatıcı ve rahatlatıcıdır. Uzun süre masaj yapılmasına olanak sağlayan Hafif özel formülü Sayesinde Ciltte zahmetsizce süzülür.

  Biosoapy® SEBIX Wellness Seboreik Dermatit Sabunu 100 gr (Saçlı deride görülen yağlı kepekte tedaviye yardımcı olur)

  27.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  BIOSOAPY® SEBIX WELLNESS SABUNU Biosoapy® SEBIX Wellness Sabunu; özellikle saçlı deride görülen seboreik dermatitte tedaviye yardımcı olarak kullanılır. İçeriğindeki kükürt, yağ dengesi bozulmuş sorunlu bölgeyi kurutup soyarak ciltten uzaklaştırmaya yardımcı olur. Ardıç katranındaki monoterpen bileşikler kaşıntı ve kızarıklığı rahatlatırken, çörekotu yağı, saçlı deride oluşan kabuklaşmanın azalmasını destekler.

  Biosoapy® PSO Wellness Sabunu Sedef Sabunu 100 gr (Sedef olarak bilinen cildin protein yapısını takviye eder.)

  27.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  BIOSOAPY PSO WELLNESS SABUNU Biosoapy® PSO Wellness sabunu; sedef olarak bilinen psoriasisde, cildin protein yapısını takviye ederek onarımını destekler. Antipsoriatik özellik taşıyan çörekotu içeriği, sedefin seyrini yavaşlatırken; ardıç katranının doku granülasyonunu artıran özelliği, hasarlı bölgenin yeniden yapılanmasını hızlandırır. ETKİLERİ Pullanmayı azaltır İçeriğindeki çörekotu yağında bulunan alfa lineloik asit, ciltteki koruyucu tabakanın yenilenmesine ve pullanmanın azalmasına yardımcı olur. Saçlı deride etkin İçeriğindeki sarımsak bileşenleriyle, saçlı derideki kepeğin şiddetini azaltır; tekrar oluşmasını engeller ve sedefin saçtaki olumsuz etkilerini hafifletir. DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER Çörekotu yağı: İçeriğindeki doğal timoquinone antienflamatuar özellik gösterir; nigellon ve timolün alerjilerin negatif belirtilerini azaltarak antihistaminik etki gösterir. Çörekotu yağı antipsoriatik özelliği sayesinde, sedef hastalığının tedavisine yardımcı olur. Sarımsak: İçeriğindeki doğal aliin, allisin, ajoene, vitamin ve minerallerle antioksidan, antifungal, anti bakteriyel, antimikrobiyal ve anti-aging özelliklere sahiptir. Sedef üzerinde etkili olup, farmasötik uygulamalarda destek olur. Keçi Sütü: İçeriğindeki A, B ve C vitaminleri ve kalsiyum deri tarafından kolaylıkla absorbe edilmesi ile sedef hastalığı ve cilt kızarıklıklarını azaltan doğal bir antienflamatuardır. Ardıç katranı: Pruritus (kaşıntı) pullanma gibi kronik dermatolojik bozukluklarda,topikal antipruritik olarak kullanılır. Yatıştırıcı etki göstererek kaşıntı, kızarıklık ve pullanmayı azaltarak cildi rahatlatır. Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Nigella Sativa Seed Oil,Allium Sativum, Juniperus Communis, Caprae Lac, Aqua. Kullanım Şekli: Biosoapy® Wellness PSO Sabunu’nu su ile bolca köpürterek sorunlu bölgeye ve tüm vücudunuza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.

  Biosoapy® RENOVATE Wellness Sabunu Bakım ve Yenilenme 100 gr (Cildi besler onarır canlandırır)

  27.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  BIOSOAPY RENOVATE WELLNESS SABUNU Biosoapy® Renovate Wellness Sabunu; cildin gençleşmesi ve beslenmesinde önemli rol oynayan doymamış yağ asitleri bakımından zengin içeriğiyle tazelenme sağlar. Argan ve zeytinyağında yüksek miktarda bulunan E vitamini; cilde esnekliğini veren kolajen üretimini arttırarak yaşlılığın cilt üzerindeki belirtilerini geciktirir, yaraların daha çabuk iyileşmesi, cildin daha parlak olması ve kırışıklıkların hafiflemesini sağlar. ETKİLERİ Yaşlanma belirtilerinde azalma Zararlı serbest radikallere karşı cildin korunmasını sağlayan özel bileşim, ince çizgi ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerini yavaşlatmaya yardımcı olur. İçerisindeki omega 3-6- 9 sayesinde cildi besler ve nemlendirir. Yumuşatma ve nemlendirme Yüksek protein içeriği sayesinde onarıcı etki gösterirken, cildi besleyip nemlendirerek yumuşak kalmasını sağlar. DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER Keçi sütü: İçeriğindeki doğal A, B1, B2 (riboflavin), B6, B12, C, D, E, K vitaminleri, niasin, çinko ve kalsiyumun yanı sıra mineraller, amino asitler, sitrik asit, doymamış yağ asidi, proteinler ve çeşitli enzimlerle anti-ageing, antienflamatuvar, nemlendirici ve besleyici özelliğiyle cildin yenilenmesini sağlar. Argan yağı: İçerisindeki doğal omega 9, omega 6 ve yüksek miktarda bulunan E vitamini sayesinde, antienflamatuar, antioksidan ve antiageing etki göstererek cildi nemlendirir, kırışıkları azaltır, cilt ve saçı besler. Anti sebum özelliğiyle cildin yağ dengesini sağlar. Zeytinyağı: İçeriğindeki doğal skualen, skualan ve E vitamini sayesinde, cildin yağ üretme fonksiyonunu bozmadan sağlıklı bir şekilde nemlendirir ve yumuşatarak yaşlanma belirtilerini geciktirir. Çörekotu yağı: İçeriğindeki omega 6 ve omega 3 cildi besler ve korur. Ciltteki koruyucu tabakayı yeniler ve pullanmayı azaltır. Cildin nemi muhafaza etmesine, yağ üretimini düzenlemesine ve esnekliğini korumasına yardımcı olur. Yaşlanmanın dış belirtilerini ve antienflamatuar özelliği ile cilt yaralarını azaltır. Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Caprae Lac, Argania Spinosa , Kernel Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Aqua. Kullanım Şekli: Biosoapy® Wellness Renovate Sabunu’nu su ile bolca köpürterek sorunlu bölgeye ve tüm vücudunuza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz

  Biosoapy® EXA Wellness Egzama Sabunu 100 gr (Kurumuş,Döküntülü Ciltlerde Yoğun Nemlendirme ile Onarıcı Etki)

  27.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  BIOSOAPY EXA WELLNESS SABUNU Biosoapy® EXA Wellness Sabunu; cilt üzerinde pul pul döküntü, yara, kabarıklık ve kaşıntı şikâyetleriyle seyreden egzama rahatsızlığında tedaviye yardım amaçlı kullanılır. İçeriğindeki keçi sütünün yüksek nemlendirme özelliği, pullanmayı azaltarak rahatlama sağlarken, çörekotunun yara iyileştirici özelliği, hasarlı bölgede onarıcı etki gösterir. ETKİLERİ Egzama belirtilerini hafifletir Nemlendirme özelliğiyle pullanan ciltte yumuşama ve rahatlama sağlarken; antienflamatuar özellik göstererek iltihaplı görünümü yatıştırır. Hasarlı cildi besler ve onarır Cilt yapısında bulunan kollajen liflerin yeniden yapılanmasına katkıda bulunarak hasarlı bölgede onarım sağlar, doymamış yağ asitleri ile cildi besleyerek iyileşme sürecini hızlandırır. DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER Keçi sütü: İçeriğindeki doğal alfa-hidroksi asit, kaprilik asit, vitamin A, B12, E, çinko,protein ve mineraller sayesinde anti-ageing, antienflamatuvar ve nemlendirici etki göstererek, ciltte oluşan kızarıklıkları azaltır. Ardıç katranı: Egzamalı bölgede antipruritik etki göstererek kaşıntı şikâyetini azaltır ve egzamanın ilerlemesini engeller. Argan yağı: İçeriğindeki doymamış yağ asitleri, cildin nem tutma kabiliyetini artırarak daha canlı ve sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Çörekotu yağı: İçeriğindeki protein, amino asitler, omega 3 & omega 6 bakımından zengin yapısı, anti bakteriyel ve yara iyileştirici etkisi enfeksiyonları ve alerjileri önler. Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Caprae Lac, Juniperus ,Communis, Argania Spinosa Kernel Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Aqua. Kullanım Şekli: Biosoapy® Wellness EXA Sabunu’nu su ile bolca köpürterek sorunlu bölgeye ve tüm vücudunuza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.

  Biosoapy® FGI Wellness Mantar Sabunu 100 gr (Kaşıntı, kızarıklık, döküntü gibi şikâyetlerle seyreden mantar)

  30.00 TL
  Minimum stock qty: 1
  BIOSOAPY FGI WELLNESS SABUNU Biosoapy® FGI Wellness Sabunu; kaşıntı, kızarıklık, döküntü gibi şikâyetlerle seyreden mantar rahatsızlığında tedaviye yardımcıdır. Doğal antifungal etki gösteren içeriği,enfekte bölgeyi yatıştırarak enfeksiyonun yayılmasını engeller, kaşıntıyı dindirir.Enkapsüle edilmiş kekik yağı, dezenfektan etki göstererek mantarlı ciltte temizlik sağlar. ETKİLERİ Ayak mantarına karşı doğal çözüm Anti-mantar özellikli bileşikler, el, ayak mantarı gibi inatçı mantar oluşumlarında olumlu etkiler gösterir. Cilt lezyonlarında antifungal etki Dermatofitler sebebiyle oluşan cilt lezyonlarında, antifungal etki göstererek mikroorganizmanın çoğalmasını engeller. DOĞAL AKTİF BİLEŞENLER Sarımsak: İçeriğinde bol miktarda bulunan doğal allisin ve ajoene, antifungal, antibakteriyel ve antimikrobiyal özelliğiyle mantar tedavisinde etkindir. Çörekotu yağı: İçeriğinde bulunan streak asit, palmetik asit, miristik asit, küf, maya ve dermatofitlere karşı antifungal etki gösterir, çoğalmalarını engeller. Enkapsüle edilmiş kekik yağı: İçerisinde bulunan doğal timol, karvakrol, linalol sayesinde güçlü antiseptik, dezenfektan, antifungal ve antibakteriyel özellik gösterir, doğal koruyucudur. Ardıç katranı: İçeriğindeki yüksek miktarda oksijenlenmiş monoterpen bileşikler sayesinde antiseptik, antibakteriyel, antimikrobiyal ve antifungal etki gösterir; mantar oluşumunu engelleyerek kaşıntı ve kızarıklığı rahatlatır. Ürün Bileşenleri: Sodium Olivate, Sodium Palm Kernelate, Allium Sativum, Nigella ,Sativa Seed Oil, Thymus Vulgaris Oil, Juniperus Communis, Aqua. Kullanım Şekli: Biosoapy® Wellness FGI Sabunu’nu su ile bolca köpürterek sorunlu bölgeye ve tüm vücudunuza uygulayınız. Daha iyi sonuç almak için durulamadan önce 2-3 dakika bekleyiniz.

  COSMETICS & PERSONAL CARE

  Filter by:

  Clear All
  Min: 27.00 TL Max: 265.00 TL
  ₺27 ₺265